Založit webové stránky nebo eShop

Řasový styling a masáže

Vítejte v sekci Řasový styling a masáže

Pro objednávku řasového stylingu i masáží, se rezervujte v rezervačním systému.
Případně informujte na: 777 231 534

1. ŘASOVÝ STYLING
- metoda řasa na řasu značkou Emporio lashes

Prodloužené řasy jsou horkou novinkou v kosmetických službách. Je to také moderní metoda „řasa na řasu“, která umožní v rámci možností dle řas klientky prodloužení a zhuštění řas jakékoliv délky, hustoty a barvy.

Dovolte si splnit sen o krásných dlouhých řasách a oslnit přirozeným vzhledem vaše okolí. Řasy budete mít výrazné, dlouhé, husté, prostě neodolatelné a krásně přirozené a voděodolné.

Přirozenost je u nás na prvním místě.

Cesta k uspokojení naší klientky. Prodloužené řasy se nelíčí řasenkou, a proto vám ušetří spoustu času v líčení, odličování vrstev řasenky, otírání a úpravy řasenky na víčkách během dne. Což dámy velmi ocení.

Aplikace:

Před aplikací provedeme s klientkou dotazy a zodpovíme dotazy a navrhneme design řas klientky. Poté sepíšeme konzultační formulář. Síla, délka, zatočení, barva, zdobení. Seznámíme klientku s 24 hodinovou péči po aplikaci a následnou údržbu řas. Klientka přijde na aplikaci dokonale odlíčená nemastným odličovadlem včetně okolí očí, bez kontaktních čoček.

Aplikace řas trvá zhruba dvě hodiny a klientka u ní odpočívá na lehátku a relaxuje. Oční okolí během procedury vyživuje a chrání kolagenová hydratační oční maska. Pracujeme s materiálem výhradně EMPORIO LASHES.

Doplnění řas se provádí zhruba po 3-4 týdnech a doplňuje se zhruba 1/3 řas. Doplnění trvá zhruba jednu hodinu.

Řasy se doplňují na nově dorostlé řasy. Tím, že vždy řasy lepíme téměř na každou řasu, je vzhled očí krásný po celou dobu až do příští návštěvy stylistky. Klientka obdrží od stylistky kartáček na úpravu řas a odličovací tyčinku. Prodloužené řasy se stále doplňují, není nutné podstoupit aplikaci nového setu, pokud klientka chodí pravidelně po 3-5 týdnech na doplnění.

Péče o řasy:

Prvních 24 hodin

 • nevystavujte řasy vodě, ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovadlo, pára při vaření)
 • při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí nedotýkejte se řas, neličte řasy ani oční víčka.
 • První noc doporučujeme spát v poloze na zádech

Po 24 hodinách

 • nedoporučujeme používat řasenku Vyhněte se použití jakékoliv řasenky (naruší adhesivum)
 • nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, použití kleštiček na řasy), mohou předčasně vypadnout, buďte jemná
 • nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a olejů v blízkosti řas zejména voděodolné produkty
 • při odličování postupujte velmi opatrně, požívejte odličovadlo na vodní bázi a vyhněte se namáhání řas a bavlněným tampónům (chloupky mohou zachytit řasy), důkladně odstraňte zbytky líčidel
 • řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a přirozený maz, které mohou narušit adhesivum, nebo způsobit podráždění očí
 • nikdy se nesnažte odstranit řasy sama, ale vyhledejte svou stylistku, ta vám řasy odborně a bezpečně řasy odstraní
 • dávejte pozor při použití ručníku v oblasti obličeje a oblékání přes hlavu, aby jste řasy nezachytila
 • externí teploty mohou poškodit adhesivum (solária, sauny, polária) nikdy řasy nebarvěte ani nepodstupujte trvalou na řasy
 • řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným, obdržíte při první aplikaci
 • objednejte se včas po 3-5 týdnech na doplnění, jen tak docílíte optimálního a trvalého výsledku
 • navštěvujte pouze certifikovaného profesionála – stylistku EMPORIO LASHES Buďte přirozeně krásná

Lifting obličeje a dekoltu


Liftingová masáž obličeje s velmi jemnými tahy a skvělým regeneračním vlivem na pokožku. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje), která využívá pouze masáže.
 

 

image

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážete tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůžete klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Dokážete tedy nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.

Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Účinek této masáže vidíte a cítíte po první proceduře, ale aby byl účinek trvalý doporučuji 6 - 10 masáží v intervalu 1x týdně, poté obvykle stačí provést masáž 1 x měsíčně.

 

Kontraindikace:

 • bolestivé záněty obličejových nervů
 • porucha štítné žlázy
 • hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje
 • nachlazení

Pokyny před masáží:

Na masáž přijďte nenalíčená (případně lze odlíčit na místě). Před i po masáži doporučuji pít dostatečné množství vody. Někdy (zvlášť u pleti, která není pravidelně ošetřovaná) může dojít k náhlému, ale přechodnému výsevu uhříků, což je ne vždy vítaný projev čištění pleti. Při řádném vyčištění pleťovými přípravky výsev zpravidla během 24 hodin mizí.

 

Ples, svatba ...

Před významnou událostí - plesem, svatbou, promocí apod. chce každý vypadat co nejlépe. V této situaci můžete volit z těchto možností:

 • lifting jednorázově 1 - 2 dny před akcí - vhodné, pokud pravidelně pečujete o svou pleť
 • 5 x lifting v průběhu 2 týdnů před akcí - vhodné pro eliminaci nežádoucího výsevu uhříků v nevhodnou chvíli
 • pravidelná péče měsíc předem 1 - 2 x týdně - trvalejší účinek

 

 
TOPlist